Biz Kimiz?

YÜKSEK KAPASİTE

Fabrikamızın günlük steril önlükler için 40K – 50K, steril önlükler için 25K – 30K arası kapasitesi bulunmaktadır. Daha büyük siparişlere ihtiyaç varsa, kapasiteleri artırabileceğiz. Fabrika 2019 yılında kurulmuş olup, ayrıca zemin 3500m2 olup, bunun 1000m2’si açık alanlar olarak belirlenmiştir.

0%
Müşteri Memnuniyeti
0
Türk Malı
0
Müşterilerimiz
0
Günlük Sipariş

MEDKEY MEDİKAL

HAKKIMIZDA

Şirketin ihtiyaçlarını karşılamak ve tamamlamak için günlük çalışan 120 kişiyi istihdam ediyoruz. Tüm işçilerin sağlık güvenliği kurallarına ve üretimin diğer tüm yönlerine uyarak en iyi kapasiteyle çalışmaları beklenir.

Temizliğe ve hijyene büyük önem veriyoruz. Steril önlüklerimizi bir araya getiren tüm çalışanların önlükleri kirletmemesi için koruyucu ekipman giymesi beklenir, bu, amirlerimiz tarafından günlük olarak yapılır ve kontrol edilir.

MEDKEY MEDİKAL

KALİTE POLİTİKAMIZ

ISO kalite yönetim sistemi ve sektörümüz kanun tüzük ve yönetmeliklerini gerekli şekillerde temin ederek yasal gereklere tam uygunluk sağlayarak kalite ve güven duygusunu her seferinde arttırarak pazarında lider olmak.

Sürekli geliştirme ve iyileştirme prensipleri doğrultusunda çalışarak bilgi birikimi ve yetkinliği, sürekli gelişen insan kaynağı ile uluslararası platformda hizmet vermek.

Çözüm odaklı müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile kesintisiz müşteri hizmeti sunarak, kaynakları verimli kullanarak kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmektir.

Öne Çıkan Özelliklerimiz

Son Teknoloji

Tüm cerrahi önlüklerimiz istenildiği takdirde dikişe göre daha yüksek güvenlik sağlayan  makineler ile üretilebilir.

Uzmanlık

Yılların deneyimi, Medkey’i uzun vadeli iş fırsatlarında güvenilir bir ortak haline getirir.

Kalite

Ürünlerimiz paketleme departmanından önce 2 aşamalı kalite kontrol sisteminden geçer.

Özelleştirilebilir Ürünler

Size özel bir ürün arıyorsanız, Medkey’in deneyimli ekibi size en uygun çözümle en kaliteli hizmeti sunmanıza yardımcı olacaktır.

Sterilizasyon

Medkey, yüksek miktarda sterilize edilmiş ürün sağlar. Temiz Oda tesisine sahip kurum içi sterilizasyon ünitesi, güvenli ve stabilize üretim sağlar.

Yüksek Üretim Kapasitesi

Medkey’in uzman üretim ekibi, yüksek miktarda siparişi zamanında teslim eder, İş yaptığı firmaları yarı yolda bırakmaz.

Medikal sektörünün ihtiyaçlarını karşılayarak, inovatif yaklaşımlarla evrensel kalite ve standartlarda ürün üreterek, müşteri memnuniyetini, insan güvenliği ve sağlığını korumayı hedefler.

Medkey tanıtım katoloğuna buradan ulaşabilirsiniz.

Menü
Ask on Whatsapp!
Medkey Medical Product
Live Support Team!
Hello, You can reach us here for more information about our products.